NEDEN YETKİLİ SERVİS ?

ÜRETİMDE YÜKSEK TEKNOLOJİ DEMEK SERVİSTE DE YÜKSEK TEKNOLOJİ DEMEKTİR

İlerleyen ve gelişen teknolojiye paralel olarak kombi ve klimalarda kullanılan sistemler de gelişmekte ve daha karmaşık hale gelmektedir.

Gelişen ve farklılaşan teknoloji ile birlikte, her kombi ve klima markası kendi teknoloji standartlarını ortaya koymuştur. Bu durum, araçların onarım ve arıza teşhis metotlarını da farklılaştırmış, sadece gerekli özel ekipmanlara ve özel servis takımlarına sahip uzman kişilerin araçlara müdahalesine izin verir hale gelmiştir.

Bu şekilde de her geçen gün yetkisiz ve gerekli ekipmanlara sahip olmayan kişilerin kombi ve klimalara müdahalesi daha zor ve kullanıcı açısından riskli hale gelmektedir. Her üretici tarafından özel olarak imal edilen ve programlanan test cihazları olmadan yapılan teşhis ve onarımlar sağlıklı netice vermemektedir. Bu durum da zaman zaman müşteri için hayati tehlike yaratacak boyutlarda sonuçlar doğurabilmektedir.

Yetkili servisler Alarko Carrier’e bir sözleşme ile bağlı bağımsız kuruluşlardır.

Alarko Carrier, servis elemanlarının eğitilmesini üstlenmiştir.

Eğitimlerde başarılı olan servis elemanlarına sertifika verilir ve yetkilendirilir.

Yetkili servis elemanları iş başında standart servis elemanı kıyafetini giyer ve Alarko Carrier tarafından verilen tanıtım kartını kullanır.

Yetkili servislerin dükkan düzenleri, tabelaları, eksiksiz hizmet verebilmeleri için bulundurmaları gereken alet ve yedek parçalar Alarko Carrier tarafından belirlenir, ayrıca TSE belgesi alınır.

Servislerin hizmet kaliteleri ve teknik yeterlilikleri Alarko Carrier Müşteri Hizmetleri Müdürlükleri tarafından sürekli denetlenir.

Servislerin uygulamaları tavsiye edilen ücretleri Alarko Carrier tarafından belirlenir.

Bakım Onarım İşçilik Bedeli: Servisin cihaz üzerinde yapacağı işçilik bedelidir. Ücret Listelerinde tek tek bütün işlemlerin bedeli belirlenmiştir.

Yedek Parça Bedeli: Servisin kullandığı yedek parçalar için Alarko Carrier tarafından tavsiye edilen fiyatlar belirlenmiştir.

Kombi Yetkili Servisi Hizmetlerinin Artıları

Kombi Servisi, kombilerinizin iyi çalışması için düzenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Kombi Servislerinden alınacak olan Kombi Servisi hizmetleri sayesinde, müşterilerin zarar görmesi engellenir. Kombi Servisi hizmeti sayesinde cihazlarınızın performansı yükselir. Kombi Servisinin hizmetini aldıktan sonra cihazınızın verimliliğinin nasıl değiştiğini fark edebilirsiniz. Kombi Servislerinin hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesinin artısı cihazların daha iyi hizmet sunabilmesidir. 

KENDİ CAN GÜVENLİĞİNİZ VE SAĞLIĞINIZ İÇİN YETKİLİ SERVİSLERİ TERCİH EDİNİZ!